Hakkımızda

Hizmetin kaliteli ve kusursuz olmasının yaşam alanlarımızda geçirdiğimiz nitelikli zamanın artmasına yol açacağının bilincindeyiz.” 

Bu farkındalıkla kurulan RMS Pano, AG enerji sistemlerinde kullanılan panoların tasarımı, projelendirilmesi, imalatı, montajı ve kontrolü konusunda elektrik sektörüne tam hizmet ve tam destek vermek üzere yola çıkmıştır.

Firmamız 2017 yılı başlarında üç ortak ve beş kişilik ekip ile İstanbul İkitelli merkezli olarak resmi faaliyetine başlamış, “Hizmette kalite, ticarette dürüstlük” anlayışımız kısa zamanda meyvesini vererek , personel sayımızı yirmi beşe yükselterek daha güçlü ve daha verimli bir konuma gelmemizi sağlamıştır.

Yönetici kadromuz ve tüm personelimiz, bu oluşum öncesi Türkiye’nin değişik bölgelerinde, elektrik piyasasının çeşitli kollarında fiilen çalışmış ve pratik tecrübe edinmiş teknik üniversite, meslek lisesi ve elektrik meslek yüksek okulu mezunu yetkin mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak RMS Pano’yu  Türkiye ve dünya elektrik sektörünün tanınan ve güvenilen firmalarından biri haline getirmeyi ve ülke ekonomisi ve istihdama katkı sağlarken büyümeyi amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Elektrik enerjisinin faydaları ile beraber getirdiği tehlikelerin de farkındayız.  Bu sebeple elektrik sektörüne, can güvenliği ve kalitenin ön planda tutulduğu hizmetler sağlıyor ve müşteri memnuniyetini daima en ön planda tutuyoruz.

EnglishTurkey Scroll to Top