Destek Alın!

Siz de projenize destek almak için hemen bize bir e-posta gönderebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz!

Destek Al!

Projelendirme Hizmetleri

İkitelli OSB lokasyonumuzda, ihtiyacınıza uygun sac kabinleri belirleyerek,

  • Kompanzasyon Panoları,
  • Dağıtım Panoları (Kuvvet, Aydınlatma, Sayaç),
  • MCC (Motor Control Center ) Panoları,
  • Otomasyon Panoları (PLC,DDC,Röle)
  • Transfer ve Senkronizasyon Panoları,
  • Güç Faktörü Düzeltme Panoları
  • ve elektrik sektöründe ihtiyaç duyulan diğer tüm alçak gerilim panolarının,
    projelendirme ve tekliflendirme çalışmalarını yapmaktayız.

Pano İmalatı

İkitelli OSB lokasyonundaki imalathanemizde, projelerinin müşterilerimiz tarafından çizildiği veya projelendirmesi de bize ait olmak üzere 25 kişilik genç ve dinamik kadromuzla tüm alçak gerilim panolarının imalatını yapmaktayız.
Elektrik panolarının imalatı süresince panonun sahadaki yerinde kullanım kolaylığını sağlayacak ve gelecekte kurulu güç artması durumunda revizyonların daha kolay yapılmasını sağlayacak her ayrıntıyı müşterilerimize sunmaya çabalamakta, üretimde titizliği ve kaliteyi en ön planda tutmaktayız.

Kurulum Hizmetleri

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda panolarınızın sahada mekanik kurulumunu ve sektörde uç bağlama diye tabir edilen tesisat ve pano arasındaki bağlantıları da yapmaktayız. 

Devreye Alma Hizmetleri

Sahada kurulan panoları enerjilendirmek bizim işimiz. Sahada kurulumu tamamlanmış elektrik panolarınızın devreye alma işlemlerini ve fonksiyonel testlerini yapmakta ve müşterilerimizin gönül rahatlığı ile projelerine devam etmelerini sağlamaktayız. Projelendirme safhasından devreye alma safhasına kadar verdiğimiz destek ile anahtar teslim elektrik panosu çözümleri sunmaktayız.

Periyodik Bakım ve Revizyon İşleri

Talebiniz doğrultusunda panolarınızın periyodik bakımlarını yapmakta, gerekli görülen onarımları gerçekleştirmekte ve ihtiyaç duyulması durumunda sahada kurulu panolarınızda revizyonlar yapmaktayız.

EnglishTurkey Scroll to Top